Мобилен телефон 8615221892684 +XNUMX

Е-пошта: sasha@duxiapackage.com

Мобилен телефон: +8615221892684

Е-пошта:sasha@duxiapackage.com

Мобилен телефон: +8615221892684

Е-пошта:sasha@duxiapackage.com

за нас

    Shanghai Duxia Industry and Trade Co., Ltd. е модерно претпријатие специјализирано за печатење на пластично флексибилно пакување, основано во 2008 година. Вкупната површина на фабриката во Шангај: 6000 квадратни метри, Фабриката е дизајнирана како работилница за прочистување на 300,000 нивоа според стандардната работилница. Постоечки вработени во компанијата: повеќе од 65 лица, со група на високи и средни технички лица кои се занимаваат со флексибилно пакување многу години. Компанијата има повеќе флексибилни производствени линии за пакување: машини за брзо печатење, машини за ламинирање без растворувачи, машини за суво ламинирање, машини за брзо сечење, мулти-функционални машини за правење кеси и соодветна опрема за проверка и тестирање на производи, сите од нив се на водечко домашно ниво.

Зошто да не изберете нас?

Богато искуство во производство на материјал за пакување

Шангај Дуксија индустрија и трговија копродукции, Ltd е модерно претпријатие специјализирано за печатење на пластично флексибилно пакување, основано во 2008 година. Вкупната површина на фабриката во Шангај: 6000 квадратни метри и вкупната површина на фабриката Анхуи Гуангде: 15,000 XNUMX квадратни метри. Ние главно преземаме дизајн и печатење на вреќи за пакување. Силна техничка сила, напредна опрема.

Докинг на професионален тим за продажба на дизајнери

    Нашата компанија има професионални дизајнери и продажен персонал за поврзување со клиенти и активно следење на напредокот на секоја нарачка. Дадете професионални консултантски услуги пред да нарачате. За време на процесот на нарачка, дизајнерот и менаџерот за продажба ќе дадат поддршка и потврда за секој детал. и нашиот тим ќе ги следи повратните информации на клиентот по приемот на стоката.

Одлично печатење и обезбедување квалитет на торбите

    Додека поседува хардверска опрема, компанијата е посветена и на имплементација на сеопфатен систем за управување со квалитет. Го помина сертифицирањето на системот за управување со квалитет SO9001-2008 и има релевантни сертификати, вклучително и QS за пакување храна. и може да им обезбеди на странските клиенти едношалтерски услуги како што се производство, царинска декларација и испорака.

Нашите топли производи

Барање за понуда

small_c_popup.png

Ајде да разговараме

Оставете ја вашата порака, нашата продажба ќе ве контактира што е можно побрзо!